ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 -  EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ) VEYA BANKA HAVALESİ

Ödemelerinizi, EFT veya Havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Banka hesap numaramızı görmek için lütfen tıklayınız...


2 - SİTEMİZ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI ÇEKİMİ

Kredi Kartı ödemelerinizde uluslararası güvenilirliğe sahip iyzico Ödeme Sistemi alt yapısı kullanılmakta olup; ister banka kartınızla, isterseniz kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Sitemizde 256 bit RapidSSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Destekleyen bankalar için kredi kartı ödemelerinde "3D Secure" şifresi girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz.

World : Yapı Kredi Bankası Worldcard, TEB Worlcard, Vakıfbank Worldcard kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Axess: Tüm Axess kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Advantage: HSBC Advantage kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Burgan Bank Bonus kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

BankKart Combo : Ziraat Bankası kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.


CardFinans : Finansbank CardFinans kredi kartınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Paraf : Halkbank Paraf kredi kartınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Diğer : Tüm kredi kartları ve Banka Kartlarına tek çekim ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firmasıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra ortalama 3 (üç) iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Sitemizdeki bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden, kargoya teslim sürelerinde farklılık olabilmektedir. Bu nedenle, her ürünün detay sayfasındaki kargo bilgileri bölümünde en geç kargoya teslim süresi belirtilmektedir.