Sepetim ( 0 )

ÖDEME SEÇENEKLERİ

EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ) VEYA BANKA HAVALESİ İLE,

Ödemelerinizi, EFT veya Havale yöntemi ile hesap numaralarımızdan her hangi birine yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımızı görmek için lütfen tıklayınız


SİTEMİZ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTI İLE,

World : Yapı Kredi Bankası Worldcard, TEB Worlcard, Vakıfbank Worldcard kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Axess: Tüm Axess kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Burgan Bank Bonus kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kredi kartlarınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

CardFinans : Finansbank CardFinans kredi kartınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Paraf : Halkbank Paraf kredi kartınızı kullanarak; tek çekim ya da 2,3,6,9,12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Diğer : Tüm kredi kartları ve Banka Kartlarına tek çekim ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinizde uluslararası güvenilirliğe sahip iyzico Ödeme Sistemi alt yapısı kullanılmakta olup; ister banka kartınızla, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Sitemizde 256 bit RapidSSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Destekleyen bankalar için kredi kartı ödemelerinde "3D Secure" olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz.