GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn/kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

DEĞİŞİM/İADE


Satın aldığınız ürünün iade/değişim talebinizi, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla, kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde www.sblmoda.com sitemizden "Destek Talebi" sayfasından bizimle iletişim kurarak iletebilirsiniz. Bu işlemleri takiben, kargo ücreti tarafınızca karşılanmak koşuluyla, istediğiniz bir kargo firması ile ya da anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile (Firma Kodumuz: 1211673014) tarafımıza ulaştıracağınız ürünün gerekli kontrolleri sonrasında, talebiniz doğrultusunda işlemleriniz yapılacaktır.


"OUTLET" kategorisinde tanımlı ürünlerde Değişim/İade yapılamamaktadır.


DEĞİŞİM/İADE KOŞULLARI

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve 2 nüsha faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde değişim veya iade hakkı kullanılamaz.


SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN HATALI YA DA KUSURLU ÇIKMASI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı ya da kusurlu çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde "Destek Talebi" sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, sadece anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile (Firma Kodumuz: 1211673014) ücretsiz olarak, "Değişim/İade Koşulları"nda belirtildiği şekilde eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıracağınız hatalı/kusurlu ürünün gerekli kontrolleri sonrasında, talebiniz doğrultusunda işlemleriniz yapılacaktır. Sipariş edilen üründeki hata/kusur, müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 gün içerisinde ürün kullanılmışsa, ürünün iade veya değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Sitemizden (www.sblmoda.com) alışveriş yapan tüm müşterilerimiz, yukarıda belirtilen değişim/iade prosedürü konusunda bilgisi olduğunu ve değişim/iade şartlarını peşinen kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.