Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
01.03.2018
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri gereği; firmamız veri sorumlusu olarak siz değerli müşterilerimizin kişisel verilerini kaydedecek, sınıflandıracak, işleyecek, saklayacak, güncelleyebilecek ve anılan yasal düzenleme kapsamında karşılıklı hak ve yükümlülüklerimize ilişkin olarak sizleri bilgilendiriyoruz.
Gelin Adaylarına Tavsiyeler
01.03.2018
Gelin adaylarının en mükemmel olmayı istedikleri gün şüphesiz düğün günleridir. Bu özel günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmak büyük önem taşır.
İnternette Güvenli Alışveriş İçin İpuçları
29.08.2017
Bir internet sitesinden alışveriş yapacaksınız ama tereddütleriniz var. Günden güne hızla artan ve gerçekten hayatımızı çok kolaylaştıran internetten alışveriş için size rehber olacak bir kaç hususa değinmek istedik bu yazımızda. Alışveriş yapmak istediğiniz site acaba yeterince güvenli mi? Kredi kartınız ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir misiniz? Ya alım yaptığınız ürünler yerine başka ürünler gönderilirse veya hiç gönderilmezse. Bin bir emek vererek kazandığınız ve istediğiniz bir ürün için rahatlıkla harcamayı göze aldığınız paranız boşa giderse. İşte bu yazımızda sizlerle internetten güvenli alışveriş yapmak için dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak ipucunu paylaşacağız, dileriz faydamız dokunur.